Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

                                                                                                                                                                                                                              ♣♣♣♣ NOVINKY / NEWS ♣♣♣♣  -2015/2016/2017-

                                                                                                                                                                                                                               

     15.12.2017     
V TV JOJ začne čoskoro nový seriál "Vlci", v ktorého upútavke sa objavili aj odchovanci po Akumovi a Bore - Baharak a Barakka. Sme na nich moc hrdí a sme radi aj za takúto obrovskú a krásnu prezentáciu!!! Video TU
 
 
 
Dnes odišiel do nového domova aj "náš malý diablik" Avalon. Takisto mu želáme, ako aj jeho súredencom, nech sa mu darí a nech je zdravý!
 
 
     10.12.2017     
9-10.12.2017 sa konala v Nitre medzinárodná výstava psov, na korej sa zúčastnila aj naša poloodchovankyňa Alma, ktorá sa v konkurencii sučiek v strednej triede krásne umiestnila a my jej moc gratulujeme!!!
 
Tobrok Barakka Bor:
Sobota - V2 res.CAC (2/5)
Nedeľa - V2 res.CAC (2/4)
 
 
Dnes bol veľký deň aj pre 2 z našich "Áčok", ktoré poputovali do svojich nových domovov - Amitiel a Anyanku. Obom prajeme krásny a veselý život!
 
 
 
     07.12.2017     
Dnes odletel do Fínska náš veľký chlapec Aka Manah. Cestu zvládol super a už sa teší pozornosti novej rodinky :)
 
 
My sme zase boli na cestách a to pre nového člena našej svorky, sučku menom Tobrok Ewoka Tar  "Reika" (Amur Kalinovská svorka - Gero x Tara Kysucká hviezda). Reika je krásne a vyrovnané šteniatko a ihneď zapadla do svorky :)
 
 
 
     03.12.2017     
Cez víkend odišli do nových domovov prvé vĺčatká. V sobotu Azira a dnes Amara. Tak nech majú kočky veselý život a nech sa im darí! Takisto bol cez víkend pozrieť nás a hlavne svoje detičky aj tato nášho vrhu "A" - Bies Welkoscyrz s majiteľmi. Bies je úžasný psík, krásny a so super povahou a sme veľmi radi, že sme ho mohli využiť v chove.
 
 
  
 
     22.11.2017     
Uvoľnila sa nám rezervácia na psíka Zamaratan Avalon. Avalon je perspektívny psík milej povahy, sýtych farieb a sľubného exteriéru. Hľadáme zodpovedného človeka, ktorý s nami ostane naďalej v kontakte. Chovateľský servis samozrejmosťou!!!
 
 
     21.11.2017     
Šteniatka majú 6 týždňov! Veľmi nestíhame, tak aj málo aktualizujeme. Tento týždeň nás čaká očkovanie a koncom budúceho týždňa už odcestujú do nových domovov prvé vĺčatká, tak si užívame všetky chvíle s nimi.
 
  
 
 
     06.11.2017     
Dnes boli šteniatka už vonku a urobili sme zopár nových záberov. Všetky už behajú ostošesť a rastú do krásy :)
 
 
     29.10.2017     
Nové fotografie šteniatok vo veku necelé 3 týždne
 
Psíkovia
Zamaratan Avalon a Aka Manah
 
Sučky
Zamaratan Amara, Anyanka, Ancharia, Azira a Amitiel
 
     27.10.2017     
Všetky šteniatka máme predbežne rezervované
 
     24.10.2017     
Po zrušenej rezervácii máme voľného ešte 1 psíčka. Hľadáme aktívneho záujemcu, ktorý s nami bude v stálom kontakte
 
 
 
     17.10.2017     
Nové fotografie šteniatok ve veku 1 týždeň. Všetky šteniatka sú silné a zdravé, majú krásne výrazné farby. 
 
 
Sučka po našom Akumovi - Nitra Malý Bysterec (Aimu x Ulma) sa stala vo svojich 12 mesiacoch Junioršampiónkou Grécka. Sme hrdí a majiteľovi gratulujeme!!)
 
Sobota: V1, CACJ, BOB, BOG4 (4/8)
Nedeľa: V1, CACJ, BOB, BISJ3 (3/25)
 
 
     15.10.2017     
XXI.Európska výstava československého vlčiaka 14.10.2017 Pezinok, r.Oskár Dóra
 
Tobrok Barakka Bor - trieda stredná - výborná (vo výbere 5-tich, z celkového počtu 9 sučiek)
 
  
 
     13.10.2017     
Fotogalériu šteniatok, ktorú budeme priebežne dopĺňať, si môžete pozrieť TU
 
     11.10.2017     
Včera vo večerných hodinách sa nám narodili vytúžené šteniatka po Borke a Biesovi. Máme 7 malých vĺčkov, 5 sučiek a 2 psíčkov :)
 
 
     09.10.2017     
Naše "deťúrence" po Akumovi a Borke - Tobrok Baharak a Barakka Bor sa zúčanistnili natáčania nového televízneho seriálu "Vlci". Sme na nich moc pyšní!
 
 
 
     02.10.2017     
Barborka približne 2 týždne pred pôrodom. Podľa bruška to tipujem na 4-5 šteniatok, ale necháme sa prekvapiť :)
 
 
 
     01.10.2017     
Kvôli komplikovanej situácii musel Tobrok Biryuk Bor zmeniť majiteľa. Včera odišiel do nového domova neďaleko Nitry. Do novej rodiny hneď zapadol, držíme mu palce nech to takto dobre pôjde aj naďalej.
 
 
 
     29.09.2017     
Barborka sa nám stále viac guľatí, pôrod očakávame približne o 2 týždne. Stále prijímame predbežné rezervácie, hlavne na psíčkov, ale všetko sa ukáže až po pôrode, v akom zložení prídu šteniatka na svet.
 
 
V chovateľskej stanici Tobrok je naplánovaný vrh po našom Akumovi (Aimu z Dubničanky) a sučke Lare (Tobrok Angstroom Aki). Krytie by malo prebehnúť cca o 2-3 týždne. Veríme, že všetko klapne ako má.
 
 
 
     16.09.2017     
Dnes sa konala v Nitre medzinárodná výstava psov Nitrawa Cup 2017, kde sa zúčasnila aj Barakka. V triede strednej si vybojovala 3.miesto spomedzi 5 sučiek. Majiteľke gratulujeme!!

Tobrok Barakka Bor - trieda stredná - Výborná 3

     12.09.2017     
V nedeľu 10.9.2017 sa konali na Slovensku 2 Oblastné výstavy psov. Jedna v Žiline, na ktorej sme sa zúčasntnili my s našim Akumom (Aimu z Dubničanky). Ten získal v triede šampiónov ocenenie V1 Vítaz triedy, Oblastný víťaz a postúpil do záverečných súťaží o najkrajšieho dospelého psa výstavy, kde v konkurencii veľkého počtu psov obsadil krásne 2.miesto.
Ďalšia výstava sa konala v Pezinku, kde sa zúčasnila dcéra Akuma a Barbory - Alma (Tobrok Barakka Bor) a v triede strednej získala takisto hodnotenie V1 Vítaz triedy, Oblastný víťaz a v záverečných súťažiach 2.miesto v kategórii FCI 1. Srdečne gratulujeme!!!
 
Aimu z Dubničanky  - trieda šampiónov - Výborný 1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz, BOG 2
Tobrok Barakka Bor - trieda stredná - Výborná 1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz, BOG 2
 
 
Aimu z Dubničanky
  
 
Tobrok Barakka Bor
 
     08.09.2017     
Budeme mať šteniatka!! Dnes sme šli s Borkou na sono a máme tie najlepšie správy. Barborka je gravidná, videli sme hneď niekoľko šteniatok. Týmto prijímame predbežné rezervácie. Viac o nás a naších princípoch chovu v časti Chovateľský servis.
 
 
     20.08.2017     
Zopár fotografií Biesa na návšteve v Poľsku :)
 
  
 
     16.08.2017     
Máme nakryté!!! V nedeľu 13.8.2017 prebehlo prvé krytie medzi Biesom a Barborou. Obaja si padli hneď do oka a Bies prekryl Borku ešte 2x - v pondelok a v utorok. Teraz už len čakať, aby všetko klaplo. Zhruba o mesiac pôjdeme na sono.
 
 
     30.07.2017     
Včera sa konala Žitnoostrovská oblastná výstava psov v Povode, na ktorej sme sa zúčastnili aj my s Akumom a takisto aj Akumova a Borina dcéra Barakka so svojou majiteľkou. Obaja zožali úspech a vybehali si titul Oblastného víťaza. Sme na nich moc hrdí!!!
 
Aimu z Dubničanky - trieda šampiónov - Výborný 1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz
Tobrok Barakka Bor - trieda stredná - Výborná 1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz
 
  
 
     24.07.2017     
Cez víkend nás navštívil Akumov a Borin syn Balerion a spolu so svojou rodinkou s nami absolvoval výlet do Kvačianskej doliny. Sme nesmierne radi, že sme sa všetci mohli stretnúť a stráviť príjemný a krásny deň. Majiteľom moc ďakujeme za lásku a starostlivosť, ktorú "náš" Barko dostáva!!!
 
 
 
     12.07.2017     
Máme definitívne vybraného krycieho psa pre našu Barboru! Otcom nášho nasledujúceho vrhu bude poľský, veľmi zaujímavý pes Bies Welkoscyrz. Bies je nádherný pes kontrastných a výrazných farieb a vyrovnanej povahy. Je zatiaľ nevyužitý v chove, takže sa bude jednať o jeho prvý vrh vôbec! Barborka by mala hárať v priebehu leta, takže netrpezlivo čakáme. V prípade záujmu o šteniatko nás kľudne kontaktujte už teraz.
 
  
 
     23.06.2017     
Oddnes má aj náš Akum (Aimu z Dubničanky) vytvorený DNA profil.
 
     10.06.2017     
Po 3 rokoch sme sa s Akumom zúčastnili výstavy psov a to Oblastnej výstavy psov Vysoké Tatry na Štrbskom plese. Príjemná atmosféra a pekné prostredie. S Akumkom sa nám zadarilo a vybehali sme si pohár Oblastného víťaza :). Akumov polobrat Egon Vikvel wolf získal ocenenie V1, Víťaz triedy.
 
Aimu z Dubničanky - trieda šampiónov - Výborný 1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz
 
  
 
     29.05.2017     
Plánované vrhy na rok 2017:
 
Na tento rok máme naplánovaný vrh po našej Barbore - Zamaratan "A". Podrobné informácie zverejníme čoskoro. Čakáme, že sa Borka bude hárať behom leta. Zatiaľ prezradím toľko, že otec vrhu nebude zo Slovenska. Vrh bude zaujímavý aj z hľadiska rodokmeňa. Ľudia sa nám stále ozývajú a nezáväzné rezervácie berieme už teraz, každopádne, všetko má svoj čas. Návšteva našej chovateľskej stanice na Liptove je ale samozrejme vítaná :) Viac informácii a galériu prvého Borinho vrhu si môžete pozrieť tu.
 
   
 
Na tento rok je plánovaný aj ďalší zaujímavý vrh v CHS Tobrok. Matkou vrhu bude Angstroom, sučka z prvého vrhu tejto chovateľskej stanice. Otcom bude nás Akum. U šteniatok bude predpoklad pekného exteriéru aj vyrovnaných pováh. Vrh bude odchovaný blízko Nitry a vrele ho odporúčame! CHS Tobrok ponúka veľmi kvalitný chovateľský servis a pomoc s vašim vlčiakom počas celého jeho života! V tejto CHS je naplánovaný aj ďalší vrh, po veľmi peknej sučke Tara Kysucká hviezda. Ako ste si mohli všimnúť, vďaka spolupráci sme mali možnosť odchovať aj vrh po Akumovi a Barbore - Tobrok "B", za čo sme veľmi vďační. Viac informácii nájdete na stránkach www.tobrok.sk
 
  
 
     26.05.2017     
Aktuálne fotografie 7-mesačných krásnych šteniatok po Akumovi z vrhu "N" Malý Bysterec (Aimu z Dubničanky x Ulma Kysucká hviezda)
 
Neitsabes, Nitra a Noah Malý Bysterec
     
 
     23.05.2017     
Vinikajúce správy!!! Priši výsledky RTG pre psíka Tobrok Balerion Bor: RTG DBK: A/A !!! Barko má kĺby absolútne v poriadku a my máme veľkú radosť. Majiteľom gratulujeme!
 
 
     20.05.2017     
Tento týždeň sú u nás na prázdninách Biryuk s jeho majiteľom. Ako som spomínala už predtým, je to psík s výbornou vyrovnanou povahou, akurát sme mu museli ukázať čo smie a čo nie, keďže je v puberte a skúša, čo si môže dovoliť. Ale je veľmi šikovný a rýchlo sa učí. Exteriérovo je to takisto zaujímavý pes, ak všetko pôjde ako má, bude sa pracovať na jeho uchovnení.
 
 
 
     14.05.2017     
Včera sme boli navštíviť Barakku - Almu a jej majiteľov na ich chate na Liptove. Alma je veľmi šikovná sučka, vychovaná, milá a poslušná. Tešíme sa, že je o ňu tak výborne postarané.
 
  
 
     11.05.2017     
Po nejakej dobe sme dnes boli navštíviť psíka Tobrok Biryuk Bor v jeho domove. Vyrástol z neho krásny pes s priateľskou a temperamentnou povahou. Sme nesmierne radi, že sme mohli vidieť ďalšieho z potomkov Akuma a Bory. 
 
    
 
     07.05.2017     
Tobrok Balerion Bor sa včera zúčastnil "Prechádzky so psami", ktorá bola súčasťou známeho Volkswagen Maratónskeho Víkendu v Prahe. ako sprievodná akcia. Barko sa teší aktívnemu životu a výbornej starostlivosti, z čoho máme veľkú radosť!
 
 
     31.03.2017     
Prichádza jar a môžeme povedať, že háranie Barborky už môže prísť každú chvíľu. Už pred týždňom sme spozorovali väčší záujem nášho Akuma o ňu, dokonca sme mysleli, že hára. Zatiaľ je však kľud, ale čakáme, čo bude. Ťažko povedať, či už je ten čas, alebo nás to počká až do leta, každopádne v prípade záujmu o šteniatko je vítaná nezáväzná návšteva u nás už teraz :)
 
 
Pripájam aj fotogafiu z fotenia pre módnu značku so psíkom Tobrok Bighan Bor, ktorý žije v USA. Je to obrovská reklama ako pre jeho CHS tak aj pre nás. Majiteľke moc ďakujeme!!
 
 
  
     18.02.2017     
Dnes sa na Inchebe v Bratislave konala Svetová Špeciálna výstava slovenských národných plemien, na ktorej sa predviedol aj Tobrok Baharak Bor v bohate zastúpenenej triede mladých (24 jedincov). Dostal známku VÝBORNÝ a zároveň splnil aj ďalšiu z podmienok chovnosti.
 
 
     04.12.2016     
Včera zožal obrovský úspech syn nášho Akumka a Barborky - Tobrok Baharak Bor na medzinárodnej výstave psov WINNER SHOW NITRA 2016V triede mladých a v konkurencii ďalšich 5 psov si vybojoval 1.miesto a titul CAJC. Nastúpil teda aj do súťaže o BOB - víťaz plemena, kde opäť zvíťazil. V záverečných súťažiach o najlepšieho psa FCI skupiny dokonca postúpil do užšieho výberu. Baharak má 11 mesiacov a bola to jeho ešte len 2.výstava, takže máme radosť o to väčšiu. Dnešok na SLOVAKIA CUP NITRA 2016 už taký úspešný nebol, Baharak dostal známku VD a jeho sestra Tobrok Barakka Bor známku D. Úprimne ale, až tak nás to nemrzí, mám na p.Václavíka, ktorý posudzoval plemeno, svoj názor a nie je práve najlepší. Hlavné je, že detičky majú zasa o jednu skúsenosť naviac :) Samozrejme obrovské ĎAKUJEM patrí majiteľom za účasť a skvelú prezentáciu! 
 
Sobota 3.12.2016 WINNER SHOW NITRA, r.Lokodi Csaba Zsolt (RO):
Tobrok Baharak Bor - trieda mladých - V1 CAJC, BOB !!!
 
Nedeľa 4.12.2016 SLOVAKIA CUP NITRA, r.Miroslav Václavík (CZ):
Tobrok Baharak Bor  - trieda mladých - veľmi dobrý
Tobrok Barakka Bor  - trieda mladých - dobrá
 
    
 
 
     22.11.2016     
Šteniatka po Akumovi a Ulme už oslávili 6 týždňov. Rastú do krásy a všetky už majú svojich majiteľov. Všetky fotografie si môžete pozrieť na tomto linku. Autorom fotiek je CHS Malý Bysterec.
 
  
 
     19.11.2016     
Dnes nás prišiel navštíviť Tobrok Baharak Bor - Odin. Je to vysoký, perspektívny pes s krásnou hlavou a výbornou vyrovnanou povahou. Má už za sebou zvod mladých, so známkou "veľmi nádejný" a budúci rok by mal začať plniť prvé povinné podmienky chovnosti - RTG, výstavu, beh, aby neskôr, ak všetko klapne, mohol ísť na bonitáciu a byť uchovnený. Majiteľom veľmi ďakujem za perfektnú starostlivosť!

     

     12.10.2016     
Zmeny v časti "plánované vrhy":
• Vrh po našej Barbore Tawy je naplánovaný na jar/leto 2017 - otca vyberáme, šteniatka budú odchované pod našou CHS Zamaratan
• Vrh po Akumovi a Ulme Kysucká hviezda je na svete - narodili sa šteniatka v CHS Malý Bysterec
• Plánované krytie Tobrok Angstroom Aki našim Akumom sa skrz povinností majiteľky odkladá na rok 2017, vrh bude zastrešený CHS Tobrok
 
     11.10.2016     
Po dlhšom čase najlepšia správa!! Šteniatka po Akumovi a Ulme sú na svete! Narodili sa včera 10.10.2016 v CHS Malý Bysterec. Máme veľkú radosť a prajeme im veľa zdravíčka!
 
     26.09.2016     
Tak jedna smutnejšia správa na dnes... Bohužiaľ za posledný týždeň sme žiadne ďalšie zmeny na Borke nespozorovali a už sme tušili, že šteniatka predsa len zrejme nebudú. Dnes sme teda šli na sono, ktoré nám obavy potvrdilo, Barborka nie je gravidná. Myslíme si, že sme pravdepodobne šli príliš skoro. Žiaľ, prírode nerozkážeme, snáď sa podarí nabudúce.... Všetkým záujemcom sa týmto chceme aj tak poďakovať za prejavený záujem!
 
     04.09.2016     
Tento víkend sme sa boli pozrieť na letnom tábore československých vlčiakov, kde sa v piatok 2.9.2016 konala aj bonitácia a zvod mladých. Na zvode sa zúčatnil aj Tobrok Biryuk Bor vo svojich 8 mesiacoch. Za účasť a predvedenie ďakujeme.
 
Rozhodca: František Rosík mlad.
Hodnotenie: veľmi nádejný
Posudok: pes predvedený vo veku 8,5 mesiaca, chrup úplný, zhryz nožnicový, hlava typická s výraznou maskou, oko svetlé, ucho krátke, rovné, bedrá zadok pevné rovné, hrudník priestranný, končatiny správne uhlené, pohyb typický, chvost správne nasadený, správnej dĺžky, farba srsti svetlosivá, kvalita dobrá, semenníky vyvinuté, pozn. (začínajúci náznak depigmentácie sánkových pyskov)
 
Všetky fotografie nájdete TU
 
 
Ďaľšou dobrou správou je, že sono potvrdilo graviditu u Ulmy Kysucká hviezda. kde otcom vrhu je náš Aimu z Dubničanky. Šteniatka sa narodia v chovateľskej stanici Malý Bysterec. 
 
     23.08.2016     
Dnes Agi po druhý raz prekryl Boru. Na sono pôjdeme koncom septembra.
 
 
     
 
     22.08.2016     
Máme nakryté.!! Dnes vo večerných hodinách prebehlo prvé krytie medzi Barborou a Agathonom. Všetko prebehlo bez problémov. Veľmi dúfame, že sa tento vrh podarí. Všetko je však už len nprírode.
 
     18.08.2016     
Dnes sme boli na veterine kvôli vyhotoveniu progesterónu, zatiaľ sú však hodnoty nízke, takže krytie predpokladáme najskôr v priebehu budúceho týždňa.
 
     17.08.2016     
Na tento rok sú naplánované aj 2 vrhy po našom Akumovi. Jedno krytie už prebehlo a to so sučkou Ulma Kysucká hviezda z chovateľskej stanice Malý Bysterec. Druhé krytie je naplánované na jeseň 2016 a to so sučkou Tobrok Angstroom Aki. Vrh bude odchovaný pod chovateľskou stanicou Tobrok. 
My zatiaľ netrpezlivo čakáme na tie "správne" dni našej Barborky, vyzerá to, že už cez víkend sa možno pokúsime o krytie.
 
     12.08.2016     
Dnes sme mali na návšteve na varovanie Barakku. Vyrástla z nej veľká pekná sučka, veľmi priateľskej pohodovej povahy, čomu sa moc tešíme. Je to prevažne celá mama, ale vidieť v nej aj črty po tatovi. Barakka sa teší výbornej príkladnej starostlivosti, za čo majiteľom moc ďakujeme!!
 
 
 
     09.08.2016     
Barborka hára!!! Krytie plánujeme cca o 2 týždne.
 
     08.08.2016     
Dnes prebehlo prvé krytie medzi Aimum z Dubničanky a Ulmou Kysucká hviezda. Ak všetko klapne, šteniatka by sa mali narodiť začiatkom októbra v chovateľskej stanici Malý Bysterec. Viac informácií v sekcii Plánované vrhy.
 
     02.08.2016     
Jedna super správa! Konečne sa podarilo nájsť nový domov aj pre Baleriona a v nedeľu už pocestoval so svojou novou rodinkou pri Prahu. Prajeme mu  do nového života len to najlepšie! Od majiteľov dostávame priebežné info, Barko zvládol cestu super a rýchlo sa zabýval. Majiteľom chcem týmto moc poďakovať za starostlivosť a super prístup!!
 
   
 
     10.07.2016     
Včera, 9.7.2016 prebehli v Cabaj-Čápore pri Nitre bonitácia a zvod mladých. Posudzovateľom bola RNDr. Soňa Bognárová. Zvodu sa zúčastnil aj Tobrok Baharak Bor. Dostal pekný posudok a známku veľmi nádejný. Máme veľkú radosť. Je z neho veľmi pekný a hlavne šikovný a vyrovnaný psík :)
 
Posudok: 6-mesačný pes, plnochrupý, oba semenníky, typická hlava, svetlé správne uložené oko, správne uhlené končatiny, mierne prestavaný, typický pohyb, dobrá povaha
 
Všetky fotografie môžete nájsť 
TU (za foto ďakujeme M. Volárikovi, V. Bognárovej a Tobrok FCI)
 
    
 
     27.06.2016     
Máme vybraného a schváleného otca ďalšieho vrhu. Krytie predpokladáme v priebehu jesene, ale všetko je nakoniec na prírode. Otcom bude slovenský pracovne vedený plemenník Agathon Wolf Rhoderic Sodar. V prípade záujmu o šteniatko od nás, alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať už teraz :) Nezáväzná návšteva našej chovateľskej stanice je vítaná :).
 
     12.06.2016     
Zhrnutie zo Svetovej výstavy národných plemien, ktorá sa konala v piatok 10.6,2016 v Nitre. Príhlasených bolo vyše 170 československých vlčiakov. Medzi nimi sa zúčastnili aj 2 z našich šteniatok a vyskúšali si svoju výstavnú premiéru. Majiteľom moc ďakujem za skvelé predvedenie a prezentáciu!!!
 
Tobrok Baharak Bor - trieda mladší dorast, r. Gabriela Ridarčíková - veľmi nádejný 4 
Tobrok Barakka Bor - trieda mladší dorast, r. Jaroslav Matyáš - veľmi nádejná 2
 
     20.05.2016     
Dnes nás navštívil "náš" Tobrok Biryuk Bor. Rastie z neho krásny, veľmi šikovný psík s vyrovnanou a kontaktnou priateľskou povahou, čomu sa moc  teším. Fotografie z návštevy si môžete pozrieť na tomto linku: http://zamaratan.rajce.idnes.cz/Tobrok_Biryuk_Bor_na_navsteve_-_5_mesiacov 
 
     05.05.2016     
Dnes nám odišiel posledný psík Tobrok Balerion Bor. Týmto sú oficiálne všetky šteniatka vo svojich nových domovoch. Pripájam aj odkaz na fotogalériu, kde nájdete fotky jednotlivých šteniatok. 
 
Nová galéria na  ZAMARATAN.RAJCE.IDNES.CZ
 
 
     28.04.2016     
Včera nám odleteli do USA Bighan a Betalgea. Budú nám moc chýbať!! Našli ale dobrý domov a my im držíme moc palce! 
 
 
     28.03.2016     
Pred niekoľkými dňami musela "naša" Barakka kvôli nepriaznivým okolnostiam zmeniť majiteľa. Našťastie to ale netrvalo dlho a už je v novej  perfektnej rodine. Týmto chcem ešte raz poďakovať jej novej majiteľke Ester za pomoc, trpezlivosť a opateru :)). Barakka dostala nové meno -  Alma a veľmi rýchlo zapadla do svorky. Želáme jej všetko dobré a čo najmenej starostí!
 
 
     28.02.2016     
Včera odišlo do nového domova posledné slovenské šteniatko a to Tobrok Barakka Bor alias Qizil. Bude bývať v Nitre. Posledné 3 šteniatka cestujú do ďalekého zahraničia, preto s nami pobudnú dlhšie. Zatiaľ intenzívne socializujeme.
Takisto nám prišli nové fotky Baharaka, je úplne úžasný. Máme info aj od majiteľov Biryuka a Briseisa, obaja rýchlo zapadli a majú sa super.
 
  
 
Krásny Baharak Bor - Odin
  
 
     20.02.2016     
Behom posledného týždňa nám vyleteli z hniezda prvé 3 šteniatka. Minulý piatok odišiel Baharak Bor ako prvý, o deň neskôr malý Biryuk Bor a dnes odcestoval do nového domova aj Briseis Bor. Všetci 3 psíkovia zostávajú na Slovensku. Majiteľom ďakujeme za starostlivosť a držíme palce!
 
 
    
 
     21.12.2015      
Máme šteniatka!!! Narodilo sa nám 5 psíkov a 2 sučky 
 
     15.11.2015        
Gravidita potvrdená sonom                                                                        
 
     16.10.2015     
Máme nakryté! Dnes sme úpešne nakryli našu Barboru Tawy Aimum z Dubničanky. Zhruba o mesiac pôjdeme na sono, aby sme potvrdili graviditu. Prijímame predbežné rezervácie na šteniatka. Držte nám palce. Vrh je zastrešený chovateľskou stanicou Tobrok.
 
 
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 
TOPlist